Obserwatorzy

środa, 4 kwietnia 2012

Wiosennie a nawet cieplej

Dzisiaj coś z dalszej części nazwy mojego bloga,czyli słupki i inne.Będzie mało słów a dużo zdjęć,bo miałam do dyspozycji córkę jako fotografa i przepiękną pogodę.Oto efekt kilku godzin mojej pracy:To pierwsza ,ale nie ostatnia tuniko-sukienka.Następne zrobię półsłupkami,aby karczek  był bardziej zwarty,a materiału wezmę nieco mniej,to nie będzie tak bardzo marszczone.Pomysł pochodzi z bardzo starego numeru 1/2006 Szycie krok po kroku,wydawnictwo Burda.Już dawno planowałam.ale dopiero teraz wykonałam.I bardzo mi się podoba.Pozdrawiam cieplutko,choć na zewnątrz znowu zimno.

5 komentarzy:

 1. może na zdjęciach nie wyszło to dobrze,ale wygląda tak; jakby fajny topik wystawał z worka-nie trafiona stylizacja,albo materiał dolny do kitu

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dziękuję za szczerość,może na zdjęciach to tak wygląda,ale dla mnie jest ok

   Usuń
 2. Mam tą gazetę! Jak zobaczyłam zdjęcia od razu wiedziałam, że się nią inspirowałaś. U mnie na razie schodzi na marzeniach( które przez ciebie odżyły ) Świetny pomysł.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Bez paska wygląda zdecydowanie lepiej.Ja wydziergałabym ewentualnie pasek z tej samej włóczki, co góra. Pomysł bardzo fajny.

  OdpowiedzUsuń
 4. Super pomysł, bardzo fajnie w niej wyglądasz.

  OdpowiedzUsuń